B2B Bayi Yazılımı İndir
AMMYY Uzaktan Yardım

     

B2B Eğitim

B2B Eğitim sayfamızda yer alan videoları izleyerek, bayi yazılımımızı daha etkin ve doğru bir şekilde kullanma imkanı yakalayabilirsiniz.

Online Ödeme

B2B bayi yazılımımızda online ödeme ekranını daha rahat ve etkin kullanabilmek için sizlere hazırlamış olduğumuz eğitim videosunu izleyebilir ve ödemelerinizi kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz.


OEM Arama

OEM arama ekranını kullanarak dünya genelindeki ürünlerin orjinal numaralarına ve fiyatlarına kadar tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Eğitim videosunu izleyebilir ve kullanım detayını öğrenebilirsiniz.


Sipariş Durumları

Sipariş durumları ekranında gönderilmiş siparişlerinizin tümü görüntülenmektedir. Daha detaylı bir şekilde kullanabilmek için eğitim videosunu izleyebilirsiniz.


Sipariş Sepeti

Sipariş sepeti ekranında günlük vermiş olduğunuz ürün siparişlerinizi ve fiyatlarını görebilirsiniz. Detaylı bir kullanım ile sizlere büyük rahatlık kazandırmaktadır. Eğitim videosunu izleyerek etkin kullanımı sağlayabilirsiniz.


Gelişmiş Arama Sihirbazı

B2B bayi yazılımımızda sizler için özel olarak hazırlanmış arama sihirbazını kullanarak ürünlere saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz. Detaylı bir şekilde ekranı kullanabilmek için eğitim videomuzu izlemenizi tavsiye ederiz.


Güncel Kampanyalar

Firmamızın sizler için hazırlamış olduğu güncel bayi kampanyalarını bu ekranda görebilirsiniz. Kampanyalar ekranını etkin bir şekilde kullanabilmek ve tüm yeni kampanyalardan haberdar olabilmek için eğitim videomuzu izleyebilirsiniz.


Aksesuar Desteği

Bayi yazılımımız içerisinde oto yedek parça dışında sizlere araç aksesuarları satışı da sunmaktayız. Bu ekranımızda ürün detay görselleri ve videolarını bulabilirsiniz. Detaylı kullanım için lütfen videoyu izleyiniz.


Finans Durumları

Firmanızın tüm zaman dahilindeki tüm finans hareketlerini görebileceğiniz bu ekranı detaylı bir şekilde kullanabilmek ve finans hareketlerinizi doğru takip edebilmek için sizler için hazırlamış olduğumuz eğitim videosunu izleyebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

ADRES: Bağcılar güngören Sanayi sitesi ahi evran salonu no:1 ikitelli küçükçekmece / İstanbul

TELEFON: (212) 671 65 66

FAX: (212) 671 47 48

E-MAIL: neko@neko.com.tr

DAHİLİLER:
123-124 Yönetim
128-129 Satış
115-117 Muhasebe
126-127 Satınalma
125-128-129-130 Telefonda Satış Destek
139-140 Ağır Vasıta Yedek Parça Satış
155-159-159 Bilgi İşlem
142 Finans